Search in Vlaams Parlement

Over Joke Schauvliege

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Evergem (situatie op 26 oktober 1995)
  • Schepen Evergem (2 januari 2007 - 1 januari 2009)
  • Lid van de politieraad Evergem (1 januari 2001 - 1 januari 2009)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 17 mei 2003)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (situatie op 26 januari 2020)

Minister

  • Vlaams minister van Omgeving, Natuur en Landbouw (25 juli 2014 - 5 februari 2019)
  • Vlaams minister van Leefmilieu, Natuur en Cultuur (13 juli 2009 - 24 juli 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
  • CD&V (6 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • CD&V (17 juni 2014 - 24 juli 2014)
  • CD&V (30 juni 2009 - 12 juli 2009)
  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)

Geboren

Gent op

Beroep

  • Bestuurssecretaris, ministerie van Justitie (1995 - 1996)
  • Advocaat, (1993 - 2004)

Diploma's

  • Postuniversitair getuigschrift milieurecht, Universiteit Gent (1994)
  • Licentiaat rechten, Universiteit Gent (1993)
  • HSO wiskunde-wetenschappen, OLV-Visitatie Humaniora Gent (1988)

Interesses

  • Ruimtelijke ordening
  • Leefmilieu
  • Duurzame ontwikkeling
  • Ombudsdiensten, klachtendecreet, wetsevaluatie

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top