Search in Vlaams Parlement

Over Johan Deckmyn

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • OCMW-raadslid Gent (1 januari 1995 - 1 januari 2000)
  • Gemeenteraadslid Gent (situatie op 23 oktober 1995)
  • Provincieraadslid Oost-Vlaanderen (11 mei 1994 - 21 oktober 1994)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vast lid van de Benelux Interparlementaire Assemblee (situatie op 6 december 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)

Geboren

Gent op

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Orchideestraat 88
9041 GENT (OOSTAKKER)
Telefoon:
Scroll to top