Search in Vlaams Parlement

Over Johan Danen

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • OCMW-raadslid Bilzen (1 januari 2013 - 31 december 2015)
  • Gemeenteraadslid Bilzen (situatie op 24 januari 2019)
  • Gemeenteraadslid Bilzen (1 februari 2007 - 31 december 2012)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (situatie op 18 juni 2019)
  • Groen (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Bilzen op

Beroep

  • Praktijkassistent, UHasselt (2007 - 2014)
  • Lector, PHL (nu PXL) (1997 - 2014)
  • Pojectontwikkelaar sociale economie, BLM (1996 - 1997)
  • Wetenschappelijk medewerker, LUC (nu UHasselt) (1994 - 1996)

Diploma's

  • Master sociale wetenschappen, VUB (2005)
  • Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs, Lessius (1994)
  • aanvullende studie in de internationale betrekkingen, KU Leuven (1994)
  • Licentie handels- en financiële wetenschappen, UHasselt (1993)

Interesses

  • Energie
  • Klimaat
  • Onderwijs
  • Werk
  • Armoede

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Winterstraat 99
3740 BILZEN
Telefoon:
Scroll to top