Search in Vlaams Parlement

Over Jo Brouns

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Kinrooi (situatie op 1 januari 2013)
  • Provincieraadslid Limburg (1 december 2006 - 17 juni 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)

Geboren

Bree op

Diploma's

  • Licentiaat criminologie, KULeuven (2000)
  • maatschappelijk assistent, Katholieke Hogeschool Leuven (1997)
  • maatschappelijk assistent, Katholieke Hogeschool Leuven (1997)

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Weertersteenweg 168
3640 KINROOI

E-mailadres(sen)

Website

Scroll to top