Search in Vlaams Parlement

Over Jean-Jacques De Gucht

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Aalst (situatie op 2 januari 2013)
  • Schepen Aalst (situatie op 7 januari 2019)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 31 december 2018)
  • Gemeenschapssenator (10 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 12 juli 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 29 juni 2009)
  • Fractievoorzitter in de Senaat (17 juli 2014 - 31 december 2018)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (situatie op 18 juni 2019)
  • Open Vld (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

München (Duitsland) op

Diploma's

  • aggregaat, Vrije Universiteit Brussel (2007)
  • Master culturele agogiek, Vrije Universiteit Brussel (2007)
Scroll to top