Search in Vlaams Parlement

Over Imade Annouri

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Antwerpen (situatie op 7 januari 2019)
  • Lid van de districtsraad Antwerpen (8 januari 2013 - 14 september 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (situatie op 18 juni 2019)
  • Groen (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Antwerpen op

Beroep

  • Adviseur instroom allochtone studenten, KU Leuven (2010 - 2014)

Diploma's

  • Bachelor sociaal werk, HUBrussel (2010)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top