Search in Vlaams Parlement

Over Hannes Anaf

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Turnhout (situatie op 2 januari 2007)
  • Schepen Turnhout (2 januari 2013 - 24 juni 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)

Geboren

Turnhout op

Beroep

  • Beleidsmedewerker, Vlaamse overheid, Agentschap voor Binnenlands Bestuur (2015 - 2019)
  • Beleidsmedewerker Organisatieontwikkeling, Vlaamse overheid, departement Bestuurszaken (2012 - 2014)
  • Beleidsmedewerker Welzijn, Vlaamse overheid, departement Bestuurszaken (2010 - 2011)
  • Inhoudelijk medewerker, sp.a provincie Antwerpen (2009 - 2009)
  • Stafmedewerker, kabinet Vlaams minister Kathleen Van Brempt (2008 - 2009)
  • Kabinetsmedewerker gedeputeerde Jos Geuens, provincie Antwerpen (2007 - 2008)

Diploma's

  • master in het management, KULeuven (2011)
  • Licentiaat politieke wetenschappen, KULeuven (2007)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top