Search in Vlaams Parlement

Over Hannelore Goeman

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (27 mei 2016 - 25 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)

Geboren

Leuven op

Beroep

  • Docent Europees migratiebeleid, Universiteit van Luik (2016 - 2019)
  • Fractiesecretaris, Brussels Hoofdstedelijk Parlement (2014 - 2016)
  • Kabinetsmedewerker, stad Brussel (2012 - 2014)

Diploma's

  • Doctoraat politieke wetenschappen, VUB (2012)
  • MPhil European Studies, University of Cambridge (2008)
  • Master moderne geschiedenis, KULeuven (2007)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon:
Scroll to top