Search in Vlaams Parlement

Over Gwendolyn Rutten

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Aarschot (situatie op 4 februari 2019)
  • Schepen Aarschot (2 januari 2013 - 11 januari 2019)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 2010 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (situatie op 18 juni 2019)
  • Open Vld (17 juni 2014 - 19 januari 2017)

Geboren

Hasselt op

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top