Search in Vlaams Parlement

Over Guy D'haeseleer

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Lid Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst Ninove (situatie op 3 januari 2019)
  • OCMW-raadslid Ninove (situatie op 1 februari 1995)
  • Gemeenteraadslid Ninove (situatie op 3 januari 1995)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Quaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (12 juli 2007 - 12 juni 2010)
  • Fractievoorzitter in de Senaat (situatie op 18 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
  • Vlaams Belang (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Ninove op

Beroep

  • Medewerker, Vlaams Belang-fractie (1994 - 1999)
  • Sociaal inspecteur, RVA (1992 - 1994)
  • Consulent, VDAB (1991 - 1992)

Diploma's

  • sociaal adviseur, Erasmushogeschool Brussel (1990)

Interesses

  • Migratie
  • Openbare veiligheid
  • Sociale zekerheid
  • Sociale huisvesting

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Brusselseheerweg 102
9403 NINOVE (NEIGEM)
Telefoon:
Scroll to top