Search in Vlaams Parlement

Over Freya Van den Bossche

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Gent (1 januari 2001 - 2 januari 2019)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 29 juni 2009)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)

Minister

  • Vlaams minister van Energie, Wonen, Steden en Sociale Economie (13 juli 2009 - 24 juli 2014)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting en Consumentenzaken (17 oktober 2005 - 20 december 2007)
  • Minister van Werk (18 juli 2004 - 16 oktober 2005)
  • Minister van Leefmilieu, Consumentenzaken en Duurzame Ontwikkeling (12 juli 2003 - 17 juli 2004)

Fracties

  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)
  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Sp·a (30 juni 2009 - 12 juli 2009)

Geboren

Gent op

Beroep

  • Adjunct van de directie, Stad Gent (1999 - 2000)

Diploma's

  • Licentiaat communicatiewetenschappen, UGent (1999)
  • Kandidaat rechten, UGent (1995)

Contactgegevens

Correspondentieadres

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Website

Scroll to top