Search in Vlaams Parlement

Over Filip Dewinter

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Antwerpen (situatie op 10 januari 1995)
  • Provincieraadslid Antwerpen (1 januari 1985 - 1 januari 1987)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Gemeenschapssenator (13 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)
  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VB (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Brugge op

Beroep

  • Journalist, (1984 - 1986)

Diploma's

  • NUHO journalistiek, Handelsschool Erasmus (1985)
  • HSO economie, Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut Brugge (1982)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top