Search in Vlaams Parlement

Over Els Ampe

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Brussel (situatie op 1 december 2006)
  • Schepen Brussel (3 december 2012 - 2 december 2018)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Fractievoorzitter in het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (10 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Fractievoorzitter in het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (14 juli 2009 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (situatie op 18 juni 2019)

Geboren

Oostende op

Beroep

  • Schrijver, (2017 - 2021)
  • Zelfstandig vastgoedexpert, (2002 - 2006)

Diploma's

  • Master en gestion intégrée, ULB (2002)
  • burgerlijk bouwkundig ingenieur, VUB (2002)

Interesses

  • Mobiliteit
  • Onderwijs
  • Stedenbouw
  • Sport
  • Kunst
  • Literatuur
  • Technologie

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Kerkeveldstraat 37
1020 BRUSSEL (LAKEN)
Scroll to top