Search in Vlaams Parlement

Over Elke Sleurs

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • OCMW-raadslid Gent (1 januari 2007 - 1 januari 2008)
  • Gemeenteraadslid Gent (situatie op 24 september 2012)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 10 oktober 2014)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 24 mei 2014)

Minister

  • Staatssecretaris voor Armoedebestrijding, Gelijke Kansen, Personen met een beperking en Wetenschapsbeleid, belast met Grote Steden (27 mei 2015 - 23 februari 2017)
  • Staatssecretaris voor Armoedebestrijding, Gelijke Kansen, Personen met een beperking, Bestrijding van de fiscale fraude en Wetenschapsbeleid (11 oktober 2014 - 26 mei 2015)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (24 februari 2017 - 25 mei 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 10 oktober 2014)

Geboren

Gent op

Beroep

  • Gynaecoloog, specialist prenatale echografie en diagnostiek, UZ Gent (2009 - 2012)
  • Gynaecoloog, specialist prenatale echografie en diagnostiek, AZ Sint-Lucas Gent (2008 - 2009)
  • Gynaecoloog, specialist prenatale echografie en diagnostiek, UZ Brussel (2003 - 2007)
  • Fellow Prenatal Ultrasound Perinatology Research Branch, Detroit Michigan University, USA (2002 - 2003)
  • Gynaecoloog, specialist prenatale echografie en diagnostiek, UZ Brussel (2000 - 2002)

Diploma's

  • Postgraduaat gezondheidsrecht en -ethiek, Antwerp Health Law and Ethics Chair (AHLEC) (2019)
  • Clinical Leadership Program (CLeP), Antwerp Management School (2017)
  • algemeen management voor artsen-specialisten, EHSAL (2007)
  • algemeen management voor de ziekenhuisarts, Vlerick Leuven-Gent Mx School (2005)
  • geneesheer-specialist in de gynaecologie-verloskunde, VUBrussel (2000)
  • arts, VUBrussel (1995)

Interesses

  • Welzijnszorg
  • Gezondheidszorg
  • Gelijke kansen
  • Ontwikkelingssamenwerking
  • Millenniumdoelstellingen

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Stormvogelstraat 20
9000 GENT
Scroll to top