Search in Vlaams Parlement

Over Chris Janssens

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Genk (situatie op 1 januari 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
  • Vlaams Belang (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Genk op

Beroep

  • Politiek medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (2008 - 2009)
  • Notarieel medewerker, (2003 - 2008)

Diploma's

  • Graduaat rechtspraktijk, PHL
  • Graduaat zakelijk vertalen en tolken, KHLim

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top