Search in Vlaams Parlement

Over Caroline Gennez

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Mechelen (2 januari 2007 - 29 september 2019)
  • Gemeenteraadslid Sint-Truiden (1 januari 2001 - 31 december 2003)
  • Eerste schepen Mechelen (2 januari 2007 - 1 januari 2013)
  • Schepen Sint-Truiden (1 januari 2001 - 31 december 2003)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Gecoöpteerd senator (19 juni 2003 - 5 juli 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)
  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Sp·a (30 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 31 december 2007)

Geboren

Sint-Truiden op

Diploma's

  • Licentie politieke en sociale wetenschappen, KU Leuven (1998)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top