Search in Vlaams Parlement

Over Bert Maertens

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Izegem (situatie op 1 januari 2013)
  • Gemeenteraadslid Izegem (situatie op 1 januari 2007)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (20 juli 2010 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (25 juli 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Izegem op

Beroep

  • Woordvoerder, Vlaams minister Geert Bourgeois (2009 - 2010)
  • Parlementair medewerker, Vlaams Parlement (2008 - 2009)
  • Raadgever, Vlaams minister Geert Bourgeois (2004 - 2008)

Diploma's

  • Master overheidsmanagement en -beleid, KULeuven (2004)
  • Licentie politieke wetenschappen, UGent (2003)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Voetbalstraat 23
8870 IZEGEM
Scroll to top