Search in Vlaams Parlement

Over Bart Tommelein

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Oostende (situatie op 1 januari 2019)
  • Gemeenteraadslid Oostende (situatie op 2 januari 2001)
  • Gemeenteraadslid Oostende (2 januari 1989 - 28 september 1990)
  • Voorzitter van de gemeenteraad Oostende (16 oktober 2014 - 19 februari 2017)
  • Voorzitter van de gemeenteraad Oostende (2 januari 2007 - 2 januari 2013)
  • Eerste schepen (titelvoerend) Oostende (11 oktober 2014 - 31 december 2018)
  • Eerste schepen Oostende (2 januari 2013 - 10 oktober 2014)

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 2 januari 2013)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 29 juni 2009)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (24 september 2014 - 10 oktober 2014)
  • Vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Plaatsvervangend lid van de Benelux Interparlementaire Assemblee (situatie op 19 december 2019)
  • Vast lid van de Benelux Interparlementaire Assemblee (6 december 2019 - 18 december 2019)

Minister

  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Begroting, Financiën en Energie (4 mei 2016 - 31 december 2018)
  • Staatssecretaris voor Bestrijding van de sociale fraude, Privacy en Noordzee (11 oktober 2014 - 1 mei 2016)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (situatie op 18 juni 2019)
  • Open Vld (1 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Open Vld (2 mei 2016 - 3 mei 2016)
  • Open Vld (17 juni 2014 - 10 oktober 2014)
  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Oostende op

Beroep

  • Adviseur-woordvoerder, Vlaamse regering (2000 - 2003)
  • Directielid, Anhyp NV (1985 - 1999)

Contactgegevens

Privé (Correspondentieadres)

Distellaan 76
8400 OOSTENDE
Scroll to top