Search in Vlaams Parlement

Over Annick Lambrecht

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Schepen Brugge (2 januari 2007 - 31 maart 2017)
  • Provincieraadslid West-Vlaanderen (1 januari 2012 - 11 januari 2017)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (12 januari 2017 - 25 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)

Geboren

Sint-Amandsberg (Gent) op

Diploma's

  • Licentiate handelswetenschappen, EHSAL Brussel (1993)

Interesses

  • Opvolgen commissie Sport

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top