Search in Vlaams Parlement

Over Annick De Ridder

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Antwerpen (situatie op 7 januari 2019)
  • Gemeenteraadslid Antwerpen (1 januari 2007 - 21 april 2011)
  • Lid van de districtsraad Antwerpen (1 januari 2001 - 31 december 2006)
  • Schepen Antwerpen (situatie op 7 januari 2019)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 7 januari 2019)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (28 september 2009 - 25 november 2013)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (26 november 2013 - 24 mei 2014)
  • Open Vld (30 juni 2009 - 25 november 2013)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)

Geboren

Antwerpen op

Diploma's

  • Postgraduaat corporate finance, KU Leuven (2012)
  • Licentie rechten, UA (2002)
  • Latijn-wiskunde, IDCO (1997)

Interesses

  • Infrastructuur
  • Openbare werken
  • Economie
  • Tewerkstelling
  • Havens
  • Mobiliteit

Contactgegevens

Scroll to top