Search in Vlaams Parlement

Over Ann De Martelaer

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Lubbeek (1 januari 2006 - 31 december 2012)
  • Gemeenteraadslid Lubbeek (1 januari 1995 - 1 januari 1999)
  • Provincieraadslid (8 november 2016 - 1 oktober 2018)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (situatie op 18 juni 2019)
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juli 1999 - 16 november 2003)

Geboren

Kimpangu (Congo) op

Diploma's

  • Postgraduaat diversiteitsmanagement, KULeuven (2011)
  • maatschappelijk assistent - algemeen maatschappelijk werk, Stedelijk Hoger Instituut Sociale Studies Gent (1981)

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Langelostraat 81
3212 LUBBEEK (PELLENBERG)
Telefoon:

E-mailadres(sen)

Scroll to top