Search in Vlaams Parlement

Over Anke Van dermeersch

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Antwerpen (situatie op 3 januari 2007)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Derde ondervoorzitter van de Senaat (9 oktober 2007 - 12 oktober 2009)
  • Bureaulid van de Senaat (situatie op 18 juli 2019)
  • Fractievoorzitter in de Senaat (17 juli 2014 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
  • Vlaams Belang (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Antwerpen op

Beroep

  • Advocate/fiscaliste, (1997 - 2007)

Diploma's

  • Master in Tax Law, UIA (1999)
  • Licentiaat rechten, UFSIA/UIA (1997)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top