Search in Vlaams Parlement

Over Andries Gryffroy

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Provincieraadslid Oost-Vlaanderen (3 december 2012 - 17 juni 2014)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (14 oktober 2014 - 23 mei 2019)
  • Eerste ondervoorzitter van de Senaat (situatie op 18 juli 2019)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (situatie op 26 januari 2020)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (30 september 2019 - 19 november 2020)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (6 maart 2015 - 29 september 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Roeselare op

Beroep

  • Managing director, Erbeko nv (1994 - 2014)
  • Projectleider, GfE (1989 - 1994)

Diploma's

  • industrieel ingenieur elektromechanica, Groep T (1989)
  • graduaat marketing, Groep T (1989)

Interesses

  • Energie
  • Klimaat
  • Innovatie
  • Economie
  • Technologie
  • Buitenlandse handel

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top