Over Gerald Kindermans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (6 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie sinds 30 juli 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (6 juli 1999 - 30 september 2001)

Geboren

Sint-Truiden op
Scroll to top