Over Eddy Schuermans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (6 juli 1999 - 30 september 2001)
  • CVP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top