Over Brigitte Grouwels

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (29 juli 2014 - 23 mei 2019)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 22 juni 2009)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 18 juli 2004)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (23 juni 1995 - 21 september 1997)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (31 januari 1992 - 20 mei 1995)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2015 - 25 januari 2020)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (28 januari 2013 - 30 juni 2014)

Minister

  • Brussels minister van Openbare Werken en Vervoer (16 juli 2009 - 19 juli 2014)
  • Brussels staatssecretaris voor Ambtenarenzaken, Gelijkekansenbeleid en de Haven van Brussel (19 juli 2004 - 15 juli 2009)
  • Vlaams minister van Brusselse Aangelegenheden en Gelijkekansenbeleid (22 september 1997 - 12 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (6 juli 1999 - 30 september 2001)
  • CVP (4 juli 1995 - 21 september 1997)

Geboren

Hasselt op
Scroll naar boven