Ontwerp van programmadecreet
Ontwerp van programmadecreet bij de aanpassing van de begroting 2020
Procedureverloop
4 mei 2020
Verstuurd naar de voorzitter
4 mei 2020
Verwezen naar
- Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie
- Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media
- Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme
- Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering
- Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed
- Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding
- Commissie voor Onderwijs
- Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn
12 mei 2020
In behandeling in Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie
14 mei 2020
In behandeling in
- Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media
- Commissie voor Onderwijs
14 mei 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media
Op de agenda: Benoeming van een verslaggever en bespreking
14 mei 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Onderwijs
Op de agenda: Benoeming van een verslaggever en bespreking
15 mei 2020
Te behandelen in
- Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering
- Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn
- Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme
- Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding
- Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed
19 mei 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme
Op de agenda: Benoeming van een verslaggever en bespreking
26 mei 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering
Op de agenda: Benoeming van een verslaggever en bespreking
26 mei 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding
Op de agenda: Benoeming van een verslaggever en bespreking
26 mei 2020
In behandeling in
- Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering
- Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding
27 mei 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn
Op de agenda: Benoeming van een verslaggever en bespreking
27 mei 2020
In behandeling in Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn
28 mei 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed
Op de agenda: Benoeming van een verslaggever en bespreking
28 mei 2020
In behandeling in Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed
2 juni 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme
Op de agenda: Benoeming van een verslaggever, bespreking en stemming
2 juni 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering
Op de agenda: Stemming
2 juni 2020
In behandeling in Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme
2 juni 2020
Aangenomen in
- Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering
- Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme
3 juni 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media
Op de agenda: Stemming
3 juni 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn
Op de agenda: Stemming
3 juni 2020
Aangenomen in
- Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn
- Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media
4 juni 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Onderwijs
Op de agenda: Voortzetting van de bespreking en stemming
4 juni 2020
Aangenomen in
- Commissie voor Onderwijs
- Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed
9 juni 2020
In behandeling in Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie
9 juni 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie
Op de agenda: Artikelsgewijze bespreking en stemming
9 juni 2020
Commissievergadering
- Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding
Op de agenda: Voortzetting van de bespreking en stemming
9 juni 2020
Aangenomen in
- Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie
- Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding
- Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie
22 juni 2020
Te behandelen in plenaire vergadering
24 juni 2020
Plenaire vergadering
- Bekijk het verslag van dit deel van de vergadering (17.22 uur)
- Bekijk het verslag van dit deel van de vergadering (20.31 uur)
- Bekijk het verslag van dit deel van de vergadering (21.23 uur)
Op de agenda: Beraadslaging, Hoofdelijke stemming
24 juni 2020
In behandeling in plenaire vergadering
26 juni 2020
Bekrachtigd en afgekondigd
Stemming
65 Parlementsleden hebben voor gestemd
- Els Ampe (Open Vld)
- Robrecht Bothuyne (cd&v)
- Jo Brouns (cd&v)
- Karin Brouwers (cd&v)
- Lode Ceyssens (cd&v)
- Allessia Claes (N-VA)
- Arnout Coel (N-VA)
- Steven Coenegrachts (Open Vld)
- Cathy Coudyser (N-VA)
- Stephanie D'Hose (Open Vld)
- Koen Daniëls (N-VA)
- Piet De Bruyn (N-VA)
- Inez De Coninck (N-VA)
- Jean-Jacques De Gucht (Open Vld)
- Annick De Ridder (N-VA)
- Maaike De Rudder (cd&v)
- Maarten De Veuster (N-VA)
- Maaike De Vreese (N-VA)
- Gwenny De Vroe (Open Vld)
- Bart De Wever (N-VA)
- Bart Dochy (cd&v)
- Sihame El Kaouakibi (Open Vld)
- Martine Fournier (cd&v)
- Karolien Grosemans (N-VA)
- Andries Gryffroy (N-VA)
- Liesbeth Homans (N-VA)
- Vera Jans (cd&v)
- Sofie Joosen (N-VA)
- Marino Keulen (Open Vld)
- Kathleen Krekels (N-VA)
- Jos Lantmeeters (N-VA)
- Marius Meremans (N-VA)
- Philippe Muyters (N-VA)
- Joris Nachtergaele (N-VA)
- Tom Ongena (Open Vld)
- Katrien Partyka (cd&v)
- Lorin Parys (N-VA)
- Tinne Rombouts (cd&v)
- Axel Ronse (N-VA)
- Gwendolyn Rutten (Open Vld)
- Freya Saeys (Open Vld)
- Joke Schauvliege (cd&v)
- Willem-Frederik Schiltz (Open Vld)
- Katrien Schryvers (cd&v)
- Elke Sleurs (N-VA)
- Sarah Smeyers (N-VA)
- Nadia Sminate (N-VA)
- Emmily Talpe (Open Vld)
- Annabel Tavernier (N-VA)
- Bart Tommelein (Open Vld)
- Carina Van Cauter (Open Vld)
- Koen Van den Heuvel (cd&v)
- Tine van der Vloet (N-VA)
- Kris Van Dijck (N-VA)
- Paul Van Miert (N-VA)
- Vincent Van Peteghem (cd&v)
- Peter Van Rompuy (cd&v)
- Manuela Van Werde (N-VA)
- Wilfried Vandaele (N-VA)
- Maurits Vande Reyde (Open Vld)
- Steven Vandeput (N-VA)
- Loes Vandromme (cd&v)
- Karl Vanlouwe (N-VA)
- Kurt Vanryckeghem (cd&v)
- Brecht Warnez (cd&v)
0 Parlementsleden hebben zich onthouden
51 Parlementsleden hebben tegen gestemd
- Meyrem Almaci (Groen)
- Hannes Anaf (Vooruit)
- Imade Annouri (Groen)
- Roosmarijn Beckers (Vlaams Belang)
- Stijn Bex (Groen)
- Adeline Blancquaert (Vlaams Belang)
- Filip Brusselmans (Vlaams Belang)
- Yves Buysse (Vlaams Belang)
- Jos D'Haese (PVDA)
- Guy D'haeseleer (Vlaams Belang)
- Johan Danen (Groen)
- Kurt De Loor (Vooruit)
- Ann De Martelaer (Groen)
- Immanuel De Reuse (Vlaams Belang)
- Kim De Witte (PVDA)
- Johan Deckmyn (Vlaams Belang)
- Frieda Verougstraete-Deschacht (Vlaams Belang)
- Filip Dewinter (Vlaams Belang)
- Caroline Gennez (Vooruit)
- Hannelore Goeman (Vooruit)
- Celia Groothedde (Groen)
- Chris Janssens (Vlaams Belang)
- Jan Laeremans (Vlaams Belang)
- Annick Lambrecht (Vooruit)
- Ilse Malfroot (Vlaams Belang)
- Elisabeth Meuleman (Groen)
- An Moerenhout (Groen)
- Gustaaf Pelckmans (Groen)
- Leo Pieters (Vlaams Belang)
- Els Robeyns (Vooruit)
- Conner Rousseau (Vooruit)
- Carmen Ryheul (Vlaams Belang)
- Björn Rzoska (Groen)
- Mieke Schauvliege (Groen)
- Katia Segers (Vooruit)
- Stefaan Sintobin (Vlaams Belang)
- Kristof Slagmulder (Vlaams Belang)
- Klaas Slootmans (Vlaams Belang)
- Chris Steenwegen (Groen)
- Bruno Tobback (Vooruit)
- Freya Van den Bossche (Vooruit)
- Tine Van den Brande (Groen)
- Anke Van dermeersch (Vlaams Belang)
- Sam Van Rooy (Vlaams Belang)
- Lise Vandecasteele (PVDA)
- Steve Vandenberghe (Vooruit)
- Ludwig Vandenhove (Vooruit)
- Jeremie Vaneeckhout (Groen)
- Wim Verheyden (Vlaams Belang)
- Maxim Veys (Vooruit)
- Suzy Wouters (Vlaams Belang)