Search in Vlaams Parlement

De voorzitter, het Bureau en de leden van het Vlaams Parlement melden met droefheid het overlijden van gewezen lid Jacques Timmermans. Jacques Timmermans werd geboren in Ninove op 13 oktober 1945 en hij overleed op 16 december 2021. Hij was lid van de Vlaamse Raad en het Vlaams Parlement voor de SP/Sp·a van 1988 tot 2004. Van 13 januari 1994 tot 12 juni 1995 was hij vierde ondervoorzitter in het Bureau van de Vlaams Raad, en van 13 juni 1995 tot 3 juli 1995 was hij fractievoorzitter in het Vlaams Parlement.

Scroll to top