Search in Vlaams Parlement

Lorin Parys, fractielid van de N-VA in het Vlaams Parlement, stopt als Vlaams volksvertegenwoordiger. Hij gaat een andere professionele uitdaging aan en wordt CEO van de Pro League. Wie zijn vervanger in het Vlaams Parlement wordt, wordt binnenkort bekendgemaakt.

Lorin Parys tijdens een tussenkomst in het Vlaams Parlement

Lorin Parys' loopbaan binnen het Vlaams Parlement:

SINDS 26 MEI 2019

Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant

  • Bureau (secretaris situatie op 18 juni 2019)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris situatie op 18 juni 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (plaatsvervangend lid situatie op 19 oktober 2020)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Onderzoekscommissie naar de veiligheid in de kinderopvang (vast lid situatie op 23 maart 2022)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (vast lid 3 juni 2020 - 19 oktober 2020)
25 MEI 2014 - 25 MEI 2019

Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant

  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (voorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (vast lid 14 januari 2015 - 18 oktober 2016)

Meer informatie over Lorin Parys

Relevante themas

Thema Vlaams Parlement

Vlaams Parlement

Scroll to top