U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (situatie op 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid situatie op 18 december 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (plaatsvervangend lid situatie op 3 juni 2020)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Interparlementaire Commissie voor de Nederlandse Taalunie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (eerste ondervoorzitter situatie op 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Antwerpen op 27 mei 1985
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Antwerpen (situatie op 15 oktober 2018)
Beroep
  • werfleider, Van Wellen (2007 - 2009)
  • werfleider, Heijmans Infra (2009 - 2011)
  • beleidsmedewerker, Partij Voor de Vrijheid (Geert Wilders) (2011 - 2011)
  • medewerker studiedienst - perswoordvoerder, Vlaams Belang (2012 - 2019)
Diploma's
  • industrieel ingenieur bouwkunde, Hogeschool Antwerpen (2007)