U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Lubumbashi (Congo) op 13 april 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Kortrijk (sinds 5 januari 2019)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 491 91 62 74