U bent hier

Krokusreces

Het Vlaams Parlement is in reces van maandag 24 tot en met vrijdag 28 februari 2020. De commissievergaderingen en de plenaire vergadering hervatten in de week van 2 maart.

De diensten blijven bereikbaar tijdens het reces

Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie

Commissie actief van 28 september 2009 tot 24 mei 2014

Op de agenda van de volgende vergaderingen

Er is geen agenda beschikbaar.

Wie zit er in de commissie?

Voorzitter

Eerste ondervoorzitter

Tweede ondervoorzitter

Commissiesecretarissen

Els Van den Cruyce
+32 2 552 13 34

Meer informatie

Situatie op 7 juni 2012