U bent hier

Krokusreces

Het Vlaams Parlement is in reces van maandag 24 tot en met vrijdag 28 februari 2020. De commissievergaderingen en de plenaire vergadering hervatten in de week van 2 maart.

De diensten blijven bereikbaar tijdens het reces

Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie

Commissie actief van 27 september 1999 tot 12 juni 2004

Op de agenda van de volgende vergaderingen

Er is geen agenda beschikbaar.

Wie zit er in de commissie?

Vaste leden

Gewezen Vlaams Volksvertegenwoordiger: Marleen Van den Eynde
Vlaams Belang

Plaatsvervangende leden

Gewezen Vlaams Volksvertegenwoordiger: Katleen Martens
Vlaams Belang

Commissiesecretarissen

Henk Cuypers
+32 2 552 13 29

Meer informatie

Situatie op 23 oktober 2007