logo Vlaams Parlement

Bevoegdheden

Gewezen voorzitters

Gewezen voorzitters


Jan Peumans
N-VA
13.07.2009 - 25.05.2014
Portret van Jan Peumans

Marleen Vanderpoorten
Open Vld
13.07.2006 - 13.07.2009
Portret van Marleen Vanderpoorten

Norbert De Batselier
spa
13.06.1995 - 12.07.2006
Portret van Norbert De Batselier

Eddy Baldewijns
SP
13.01.1994 - 13.06.1995
Portret van Eddy Baldewijns

Louis Vanvelthoven
SP
18.10.1988 - 13.01.1994
Portret van Louis Vanvelthoven

Jean Pede
PVV
02.02.1988 - 18.10.1988
Portret van Jean Pede

Frans Grootjans
PVV
03.12.1985 - 02.02.1988
Portret van Frans Grootjans

Jean Pede
PVV
22.12.1981 - 03.12.1985
Portret van Jean Pede

Henri Boel
BSP/SP
24.04.1979 - 22.12.1981
Portret van Henri Boel

Maurits Coppieters
VU
14.06.1977 - 24.04.1979
Portret van Maurits Coppieters

Jan Bascour
PVV
09.05.1974 - 14.06.1977
Portret van Jan Bascour

Robert Vandekerckhove
CVP
07.12.1971 - 09.05.1974
Portret van Robert Vandekerckhoven