printlogo Vlaams Parlement

Vlaamse VolksvertegenwoordigersVlaamse Volksvertegenwoordigers.

Jurgen Verstrepen

Deurne, 12-06-1966


Fracties:

  • VB (06-07-2004 - 17-11-2004)
  • Vlaams Belang (17-11-2004 - 18-04-2007)
  • Onafhankelijke (18-04-2007 - 06-06-2009)
  • Lijst Dedecker (07-06-2009 - 24-01-2011)
  • LDD (24-01-2011 - 24-05-2014)

Politieke loopbaan:

Vlaams Parlement

 

 

Zoekresultaten van 24 juli 2014, 21:20