printlogo Vlaams Parlement

Vlaamse VolksvertegenwoordigersVlaamse Volksvertegenwoordigers.

Steve Stevaert

Rijkhoven, 12-04-1954


Fracties:

  • SP (13-06-1995 - 28-09-1998)
  • SP (06-07-1999 - 13-07-1999)
  • sp·a (18-03-2003 - 13-06-2004)
  • sp·a-spirit (13-06-2004 - 30-05-2005)

Politieke loopbaan:

Vlaams Parlement

Minister

Andere functies

 

 

Zoekresultaten van 16 april 2014, 18:44